15:51 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Motra e Ritës gati për festën e Krishtlindjeve (Foto)

Elena Ora është motra e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Ato të dyja njihen edhe si “shoqe të ngushta” pasi kalojnë shumë kohë së bashku, shkruan Indeksonline.

Image result for elena ora

Elena ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet e bërë gati për festën për nder të Krishtlindjeve.

Image result for elena ora

Elena dukej bukur dhe me një stil të tipit “Monroe” kurse një pamje e tillë ka grumbulluar shumë pëlqime./Indeksonline/

Christmas Party time ❤️❤️❤️

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on