23:05 / E Mërkurë, 05 Gusht 2020

Mozzik zbulon lajmin më të bukur për fansat

Mozzik ka dhënë sot lajmin më të mirë për fansat e tij.

Reperi hyri në Instagram përmes të cilit njoftoi ndjekësit se do t’I shpërndajë 30 CD të albumit në 7 qytete të Kosovës.

Artisti kërkoi nga fansat t’i kenë maskat dhe dorëzat për shkak të pandemisë. E gjithë kjo po bëhet në shenjë respekti të atyre që vazhdojnë ta përkrahin reperin.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e tij të plotë.

View this post on Instagram

Shihemi ❤️🤟🏻 #MOZZART #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Mos i humb