20:55 / E Premte, 04 Tetor 2019

Musliu-Shoshi: Kudo që jemi na bashkon i njëjti qëllim, një Kosovë pa korrupsion dhe pa nepotizëm

Kandidatja me numër 30 nga radhët e PDK-së, Ariana Musliu-Shoshi përmes një postim në Facebook tha se kudo që jemi na bashkon një qëllim: Një Kosovë pa korrupsion, pa nepotizëm, një Kosovë Evropianë.

Ajo ka ftuar qytetarët që të dielën me 6 tetor shkojnë drejta asaj ëndrre, shkruan Indeksonline.

Për më shumë lexojeni postimin e plotë: