12:28 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Nata e Halloween në Britani, të rinjtë “abuzojnë” me alkool dhe drogë

Mijëra të rinj nën shoqërimin e alkoolit dhe drogave kanë vizituar klube të ndryshme nëpër gjithë Britaninë e Madhe, për Halloween.

Me veshje të ndryshme nga ato më të frikshmet, të rinjtë e Porsmouthit, Birminghamit, Birstolut dhe Newcastle morën rrugët gjatë natës së kaluar.

Përmes fotografive që dëshmojnë se si ka kaluar kjo festë, shihen të rinjtë duke pirë, qeshur e madje edhe në një gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak të abuzimit me alkool dhe drogë./Indeksonline/

Shikoni pamjet: