21:18 / E Mërkurë, 18 Prill 2018

Ndeshja e Serie A a�?fillona�? me nga 10 futbollistA� (Video)

Ndeshja e Seri A nA� mes tA� FiorentinA�s dhe Lazios pA�r 80 minuta do tA� luhet me nga 10 futbollistA�.

Kjo pA�r shkak se Sportiello nga Fiore dhe Murgia nga Lazio janA� ndA�shkuar me tA� kuq qA� nA� fillim tA� ndeshjes.

Rezultati pA�r momentin A�shtA� 1-0 nA� favor tA� FiorentinA�s. /IndeksOnline/