13:28 / E Premte, 27 Korrik 2018 / indeksADMonline

Ndryshon Anxhelina, shkurton flokët e gjata (Foto)

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare.

Ndonëse ka vite që nuk ka sjellë projekt të ri muzikor, ajo afër fansave të saj qëndron përmes postimeve në rrjete sociale.


Madje Anxhelina shquhet për stilin dhe bukurinë e saj çka edhe e bën tejet të ndjekur.


Këngëtarja që jeton dhe vepron në Amerikë ka bërë një ndryshim në dukje. Ajo ka shkurtuar flokët e gjatë. Ndërsa shfaqet joshëse pranë një grimeri amerikan në një event që është mbajtur në Kaliforni./Indeksonline/