08:18 / E Martë, 17 Prill 2018 / indeksADMonline

NA�na e Gigi dhe Bella, 10 herA� mA� seksi se ato (Foto)

Yolanda Hadid A�shtA� njA�ra nga femrat edhe pse mA� moshA� mA� seksi transmeton Indeksonline.

Ajo A�shtA� nA�na e dy modeleve tA� njohura Gigi dhe Bella Hadid, tA� cilat ajo ua ka trashA�guar profesionin e saj tA� modeles.

Por edhe pse mA� tA� reja nA� moshA� duket se Yolanda po ju bA�nA� goxha konkurrencA�, duke u dukur pA�r tA� mos thA�nA� 10 herA� mA� seksi se tA� bija.

Image result for yolanda hadid

Yolanda i ka publikuar kA�to imazhe nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�?, ku shihet veshur nA� bikini./Indeksonline/

Temat: