11:34 / E Martë, 26 Qershor 2018 / indeksADMonline

Yolanda publikon fotografi nga rinia e saj, duket më seksi se Gigi e Bella (Foto)

Yolanda Hadid është njëra nga personazhet që ka filluar karrierën si modele në moshë të re, e të njëjtën ua ka përcjell edhe të bijave.

Në një imazh të publikuar nga vet ajo në rrjetet sociale, shohim se gjatë viteve të 90-ta Yolanda dukej shumë seksi dhe provokuese.

Në këto imazhe ajo kishte treguar format e saj trupore kurse në fytyrë ngjante shume me të bijën, Gigi.

Ndryshe, Gigi dhe Bella kanë vazhduar karrierën e nenës duke fituar vend të veçantë në botën e modelimit./Indeksonline/