07:57 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

Yolanda nostalgjike për vajzat, thotë së modelet e njohura u rritën shpejt

Yolanda Hadid është e ëma e modeleve më të njohura të momentit, Gigi dhe Bella Hadid.

Së fundi, ish modelja Yolanda ka publikuar një imazh ku shihet së bashku me vajzat e saj.

“Vajzat e vogla që u rritën të bëheshin shoqe të ngushta. Dashuritë e mija, zemrat dhe gjithçka e imja. Jam shumë falënderuese që kam fatin të jetoj jetën me ju” ka shkruar Yolanda në këtë postim.

Ndryshe, bukurinë dhe profesionin vajzat e kanë trashëguar nga Yolanda./Indeksonline/