14:02 / E Shtunë, 22 Shtator 2018 / indeksADMonline

Yolanda kaq krenare me të bijat e saj

Bella dhe Gigi Hadid është ndër modelet më të kërkuara në botë.

E nëna e tyre është njëra nga përkrahëset më të mëdhaja të vajzave, ndoshta pasi që kanë trashëguar profesionin e saj.

Yolanda ka publikuar një imazh të ndarë nga sfilata e të bijave, ku duket shumë në formë me fustanin e verdh nga “Versace” dhe shumë seksi.

“Gruaja e Versace e të tashmes, nuk frikësohet, elektrike dhe punon shumë” ka shkruar Yolanda duke shtuar se është nënë krenare./Indeksonline/