15:56 / E Diele, 24 Qershor 2018

Nëna e Rita Orës fotografi të rrallë me dy vajzat e saj (Foto)

Shpesh familjarët e të famshmëve zënë një vend të veçantë në mediat rozë.

Edhe Vera Ora, nëna e këngëtares së njohur kosovare me famë botërore, Rita Ora është më se e komentuar dhe e ndjekur në rrjetin social Instagram.

Vera së fundmi për ndjekësit e saj sjellë një fotografi të rrallë me dy vajzat e saj, Ritën dhe Elenën.

Kjo fotografi është realizuar shumë vite më parë në Londër, prandaj edhe duken krejtësisht ndryshe./Indeksonline/