09:29 / E Shtunë, 28 Prill 2018 / indeksADMonline

Nëna e Ritës tregon se mund të jetë seksi sa e bija (Foto)

Bëhet fjalë për Vera Orën e cila ka fituar famë të madhe që nga vajza e saj Rita.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet Vera në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet veshur në të zeza dhe me një xhaketë ngjyrë hiri, kurse ajo që bije më së shumti në sy janë taket e larta.

“Nuk është mosha ime” ka shkruar Vera në këto imazhe./Indeksonline/