15:59 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Bebe Rexha “djeg” me pamje, duket më seksi se kurrë!

Bebe Rexha është njëra nga personazhet që komentohet më shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona ngjyrë të kuqe lëkure dhe korset përplot shkëlqim.

“Yalla Habibi” ka shkruar Bebe në këto imazhe.

Ndryshe, këngëtarja e njohur shqiptare javën e kaluar është nominuar për çmim “Grammy”./Indeksonline/