15:45 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Rina “përvëlon”, tregon belin e hollë!

Rina Balaj ka arritur që për shumë pak kohë të hyjë në tregun muzikor shqiptar.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë në formë dhe seksi.

Veshur me fustanin e ngushtë gjyrë hiri, të kombinuar me pjesë të zeza dhe një shami mbi kokë Rina dukej seksi.

Kurse, grimi i rënduar e bënte të dukej mëndryshe se herëve tjera./Indeksonline/