10:32 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Nëna e Shpat Kasapit feston ditëlindjen, ja si e uron i biri (Foto)

Shpat Kasapi është këngëtari i njohur nga Maqedonia i cili gjithmonë zë vend në ballinat  e mediave.

Së fundi, Shpati ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka treguar se nëna e tij feston sot ditëlindjen.

“Urime ditëlindjen MBRETËRESHA IME” kishte shkruar ai bashkangjitur me imazhin e nënës.

Ndryshe, Shpati ka kohë që nuk ka publikuar projekte të reja dhe angazhimi i tij në muzikë po vjen duke u venitur./Indeksonline/