17:06 / E Mërkurë, 26 Shtator 2018 / indeksADMonline

Nëna shikon videon e fëmijëve të saj disa orë para se të vdes nga kanceri

Daily Mail ka publikuar një video-mesazh nga fëmijët e saj, duke i thënë asaj se sa shumë e donin atë, disa orë para se ajo të humb betejen shatëvjecare ndaj kancerit.

Hayley Kalinins, nga Borrowash në Derbyshire, u diagnostifikua me kancerin e gjirit të pashërueshëm në fazën e katërt para se të përhapej në mushkëritë, mëlcinë dhe trurin e saj.

Në një video të dhimbshme, tre fëmijët e saj e nxisin atë: “Vazhdo të luftosh. Ne të duam ty” . Kjo ishte hera e fundit që 37-vjecarja i pa ata para se të vdiste javën e kaluar. /IndeksOnline/