18:05 / E Mërkurë, 18 Prill 2018

NesA�r del modeli i ri i Motorolas, kA�to janA� detajet

Ish kompania e famshme telefonike, Motorola nesA�r do tA� prezantoi modelin e saj tA� ri. Moto G6 quhet ky model qA� vije edhe nA� versionet G6 Plus dhe G6 Play.

Bateria e kA�tij telefoni do tA� jetA� prej 5,000 mAh si dhe me dimensionet prej 1.6 x 0.75 x 1.67 mm.

Ekrani i telefoni do tA� jetA� mA� raport 18/9 ndA�rsa ka kamerA� tA� dyfishtA�./Indeksonline/

Temat: