10:54 / E Enjte, 04 Korrik 2019

Nesër promovohet libri “Fjalë gjysmë e mbetur” nga Mentor Mani

Ka dal nga shtypi libri i parë i profesorit dhe poetit, Mentor Mani.

Ky libëri përmbanë poezi dhe titullohet “Fjalë gjysmë e mbetur”, i botuar nga Shtëpia Botuese LENA.

Përurimi i librit do të bëhet më 5 korrik 2019, prej orës 11:00, në ambientet e Gjimnazin “Eqrem Çabej në Vushtrri.

Mentor Mani është profesor i Gjuhës dhe Letërsisë Shqipe në Gjimnazin ”Eqrem Çabej” në Vushtrri.

“Fjalë gjysmë e mbetur” është libri i parë i tij, me poezi të llojeve të ndryshme. /Indeksonline/

Mos i humb