18:05 / E Hënë, 27 Gusht 2018 / indeksADMonline

Nga jahti superluksoz në Greqi, Angela Martini shfaq trupin perfekt (Foto)

Angela Martini ka javë që ka nisur pushimet verore.

Modelja shqiptare dhe bashkëshorti i saj rumun, e nisën në Turqi avanturën e tyre këtë verë, ndërsa vazhduan në Greqi.

Me një fustan të verdhë ngjitur për trupi, ish-missi duket kaq perfekte në një jaht luksoz ku vë në pah linjat trupore dhe belin e hollë./Indeksonline/