12:08 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Nga qindra dollarë deri në veturë, bakshishet që klientët u kanë lënë kamerierëve

Të jesh kamarier, padyshim që mendja të rri te bakshishi që në fund do të lënë klientët pas shërbimit.

Në këtë video interesante do të shihni reagimet më interesante të kamerierëve, pas shumave dhe dhuratave të ndryshme që kanë marr ata si bakshish, shkruan DailyMail, transmeton Indeksonline.

Njëri nga rastet është kur një burrë i lë kamerieres 100 dollarë bakshish, gjest ky i cili e bën atë të qaj.

Rast tjetër edhemë interesant është kur një burrë tjetër i dhuron si bakshish një veturë sigurimit, në shenjë mirënjohje për shërbimet.

Reagimet e tyreishin aq të këndshme, pasi të gjithë përfunduan duke qarë nga gëzimi./Indeksonline/