11:30 / E Martë, 17 Prill 2018

NgjashmA�ri e frikshme nA� mes nA�nA�s dhe vajzA�s, i ngatA�rrojnA� si motra (Foto)

NjA� nA�nA� dhe vajza e saj duken aq tA� ngjashme sa njerA�zit gabojnA� dhe i quajnA� motra-pavarA�sisht nga hendeku i moshA�s 21 vjeA�are.

Holly dhe Sarah Niblock kanA� flokA� tA� gjata bionde dhe thonA� se gjithmonA� duken pothuajse njA�jtA� kudo qA� shkojnA�.

Sara A�shtA� 43 vjeA� ndA�rsa Holly A�shtA� 22, transmeton Indeksonline.

a�?Kur kemi qenA� sA� bashku, shpesh herA� na A�shtA� kA�rkuar ID, gjA� qA� A�shtA� pA�r tA� qeshura�?, thotA� Sarah.

a�?Vajzat duan tA� shohin fotografitA� dhe askush nuk beson se unA� jam nA�na e tyre. Ne i bA�jmA� njerA�zit tA� mendojnA� gabim gjatA� gjithA� kohA�sa�?, thotA� tutje ajo./Indeksonline/