08:23 / E Premte, 29 Qershor 2018 / indeksADMonline

Nis dasma e Afërdita Dreshaj dhe hokeistit çek, dalin imazhet e para (Foto)

Sot do ta kurorëzojnë dashurinë çifti i njohur Afërdita Dreshaj dhe Kindl.

Ata tashmë kanë nisur festën mes miqsh, parapërgatitje për celebrimin e kurorëzimit.

Përmes instastory-v dhe disa fotografie të postuar në llogarinë Instagram, modelja dhe këngëtarja tregon atmosferën dhe se si po duket në fustanin e parë të nusërisë./Indeksonline/