10:03 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Nis gjysmë-maratona në Prishtinë (Foto)

Sapo janë nisur të gjithë garuesit e gjysmë-maratonës në Prishtinë, shkruan IndeksOnline.

Një numër i madh garuesish, sapo kanë marr rrugën e 5 kilometrave dhe 21.

Cili do të jetë fituesi, do t’iu raportojmë me kohë…