13:43 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Nitaj në seancën e parë si deputet, urohet nga kolegët (Foto)

Muharrem Nitaj i AAK-së ka dhënë dorëheqje ditë më parë nga pozita e zëvendësministrit të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT).

Ai e la këtë pozitë duke u regjistruar vetëm si deputet i Kuvendit të Kosovës.

Në seancën e parë si deputet, Nitaj po urohet nga kolegët e tij për pozitën e re. /Indeksonline/