17:46 / E Shtunë, 12 Maj 2018

Një bukuri e rrallë si ajo e Ponit (Foto)

Poni është një nga këngëtaret me fytyrën më karakteristike.
Bukuria e saj është e rralle dhe përrallore. E tillë duket edhe në këtë fotografi, teksa ekspozon edhe dekoltenë e saj, shkruan Indeksonline.


Ndryshe Poni është edhe nënë e një djali, ndërsa shquhet për këngët labe, por një nga këngët e saj më të dëgjuara është edhe ‘Si trëndafil’./Indeksonline/

Mos i humb