11:20 / E Shtunë, 24 Mars 2018

Një ditë pas përplasjes, Rexhep Selimi e ndjek LIVE Ramush Haradinajn (Video)

Dy bashkë luftëtarët e UÇK-së, kryeministri Ramush Haradinaj dhe deputeti i “Vetëvendosjes”, Rexhep Selimi, kishin një përplasje dje në Kuvendin e Kosovës.

Selimi foli për çështjen e demarkacionit ku tha se disa iu gëzuan ratifikimit, ndërsa i menjëhershëm ishte reagimi i shefit të ekzkuetivit kosovar.

Ky i fundit e quajti “rrenc” Selimin, ndërsa ai ia ktheu duke i thënë se “ka bërë mirë që s’ka votuar qeverinë e tij”, shkruan Indeksonline

Mirëpo, një ditë pas kësaj përplasje, deputeti i LVV-së ka ndjekur LIVE në “Facebook” një ngjarje ku po merrte pjesë Haradinaj.

Shikoni më poshtë fotot: