09:59 / E Enjte, 22 Nëntor 2018

Një nënë seksi si Kim Kardashian, del me vajzën në rrugë

Kim Kardashian padyshim që është një nga femrat më të komentuara në botë.

Çdo lëvizje e saj madje bëhet hit në rrjete sociale, veçmas me pozat seksi.


Se fundmi ajo ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi ku shfaqet mjaftë ektravagante dhe joshëse me vajzën e saj North, ku të dyja janë duke ecur në rrugë.

Sigurisht në sy bien këmbët e saj të mbushura./Indeksonline/