09:52 / E Mërkurë, 28 Mars 2018 / indeksADMonline

Njëra më seksi se tjetra, shikoni këto poza “përvëluese” të motrave Dreshaj (Foto)

Afërdita Dreshaj është njëra nga modelet dhe këngëtaret e njohura shqiptare, transmeton Indeksonline.

E në krahë të saj, famë ka fituar edhe motra e saj shumë seksi Jehona. Të dyja këto komentohen në mediat rozë si për skandale, ashtu edhe për pamje dhe gjëra rreth përditshmërisë së tyre.

Image result for aferdita dreshaj jehona

Pasi që Afërdita tashmë është fejuar me hokeistin çek, Jakub Kindl dhe po jeton së bashku me të, duket se po mallëngjehet shumë për familjen.

Image result for aferdita dreshaj jehona

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet së bashku me Jehonën dhe thotë se po u mungon shumë motra e saj.

Ndryshe, Afërdita pritet të martohet shumë shpejt me Kindl pas një lidhje disa vjeçare me të./Indeksonline/

Image result for aferdita dreshaj jehonaImage result for aferdita dreshaj jehonaImage result for aferdita dreshaj jehona