10:29 / E Shtunë, 21 Korrik 2018 / indeksADMonline

Nuk do ta besoni se çfarë dhurate i kanë bërë këta punonjës shefit të tyre (Video)

Shpesh marrëdhëniet shef-punëtor nuk janë edhe të mira, duke bërë që këto dy palë të mbajnë inate me njëri tjetrin.

Por në një zyrë në Amerikë duket se marrëdhëniet shef-punëtorë janë më se të mira, pasi që ata i kanë bërë dhuratën perfekte shefit të tyre.

Ky i fundit kishte vite që vuante nga pamundësia që të dallonte ngjyrat dhe gjithçka qe shihte ishte bardh dhe zi. Punonjësit zgjedhën që për ditëlindje t’i dhurojnë atij syzet speciale përmes të cilave mund të dallosh ngjyrat.

Reagimi i shefit është i pabesueshëm dhe shumë emocionues./Indeksonline/