13:57 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Nuk e dini si do të duken Luana sonte?! Më mirë mos ta shihni sa seksi!

Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare e cila në çdo prezantim televiziv bënë shumë përshtypje.

E së fundi, ajo ka publikuar edhe një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi, veshur me fundin e shkurtë dhe bluzën.

Luana kështu do të paraqitet sonte në emisionin e radhës të “Shiko Kush Luan”./Indeksonline/