07:22 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Nuk i erdhi filmi që porositi për të bijën, vogëlushja has në prezervativë (Foto)

Shireen Phillips nga Devoni i Anglisë, kishte porositur përmes internetit një DVD me filmin e preferuar të bijës së saj, por në shtëpi i arriti diçka tjetër.

Me të hapur pakon, vogëlushja ka mbetur e hutuar kurrë prej aty dolën 24 prezervativë.

Prezervativët që i arritën në shtëpi

“Çfarë janë këto, nuk i paskam parë ndonjëherë”, shpjegon Phillips momentin kur vajza kishte marrë paketimet dhe nuk dinte çfarë po ndodhte.

Megjithëse u mundua t’ia shpjegonte që kjo ishte një ngatërresë e kompanisë postare, ajo ishte shumë e mllefosur që nuk ia sollën filmin që do ta shikonte gjatë festave të fundvitit.

Temat: