19:20 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Konfirmohet, ‘Vonom 2’ shumë shpejtë do t’vjen

Është zyrtarisht koha që fansat e anti-heronjëve të Marvel-it të gëzohen pasi një prej shkrimtarëve konfirmoi se një film i dytë është duke u filmuar.

Megjithëse ai padyshim nuk mund të hynte në detajet e hollësishme për storjen, mireëpo kur bashkëbiseduesi i filmit Jeff Pinkner nuk ngurroi të konfirmonte se pjesa e dytë e filmit po xhirohet.

Filmi i Hollywoodit me Tom Hardy si Eddie Brock (Venom) – fitoi më shumë se 850 milionë dollarë në mbarë botën në Box Office.

Dhe pavarësisht se nuk morri shumë kritika të mira, në fund të ditës paraja flet më shumë kështu që bosët e studios janë padyshim të prirur për të realizuar sa më shumë filma që është e mundur.

Duke folur për diskutimin e filmit, Pinkner tha: “Unë nuk mund të them asgjë tjetër përveç se kjo po ndodh.”

Temat: