15:38 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Rikthehet ‘Top Gun’, Tom Cruise shfaqet nga shesh xhirimi

Tom Cruise vazhdon të jetë tejet aktiv me projekte filmike.

Ai së fundmi ka qenë pjesë e xhirimeve të ‘Top Gun’, pjesa e parë është publikuar në vitin 1986, përcjellë Indeksonline.

Aktori ka xhiruar rreth liqenit Tahoe, nga edhe është kapur nga TMZ.

Gjithashtu një pjesë e filmit është filmuar në San Diego dhe Nevada.

Ndërsafilmi pritet të përfundojë së shpejti dhe të shfaqet për audiencën gjatë vitit që po vjen./Indeksonline/