19:55 / E Shtunë, 25 Gusht 2018 / indeksADMonline

Nuset e Haradinajve në diskotekë, cila më e bukur se tjetra (Foto)

Ato shpesh janë pjesë e eventeve të ndryshme dhe bëjnë një jetë tejet moderne.

Bëhet fjalë për ‘nuset’ e familjes Haradinaj, të cilat shpesh komentohen edhe në rrjetet sociale e mediat online.


Këtë të premte duket se ato janë argëtuar tej mase në një nga klubet e Prishtinës, ku shihen mjaftë në formë dhe tejet elegante./Indeksonline/