23:14 / E Enjte, 01 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Rrahet tmerrësisht kjo bukuroshe në diskotekë, publikon fotot +18

Një adoleshente nga Suedia është rrahur brutalisht nga një person, në një klub të Malmos. E gjitha ngjarja rrodhi kur Sofja Johanson nuk pranoi t’i jepte rast një djalë të ri.

Derisa ajo po vallëzonte në klub, ai e sulmoi fshehtas duke e goditur me grushte dhe më pas me shishe në kokë.

Pas këtij sulmi të tmerrshëm, bukuroshja suedeze shpërndau fotot në rrjetet sociale, transmeton Indeksonline

“Djali që më sulmoi kishte rreth 20 vjet. Kur më goditi me shishe mendova se në fytyrën time po rrjedh lëngu i saj, mirëpo më pas e mësova se ishte gjak.

Shikoni më poshtë fotot:

Temat: