11:45 / E Premte, 24 Gusht 2018 / indeksADMonline

Olta Gixhari kaq sensuale në fotosesionin e ri (Foto)

Olta Gixhari është goxha e pranishme në mediat rozë.

Aktorja e suksesshme shqiptare, komentohet jashtëzakonisht shumë si për jetën privte ashtu edhe për paraqitjet e saj.


Në një fustan të verdhë, duke ekspozuar gjoksin, Olta duket sensuale në një fotografi të shkëputur nga fotosesioni i saj i fundit.

Ndryshe Olta javë më parë në një intervistë ishte shprehur se mendon të largohet nga Shqipëria dhe të nis të merret me biznes në Amerikë./Indeksonline/