08:32 / E Hënë, 09 Prill 2018 / indeksADMonline

Olta Gixhari nuk fle, ajo ëndërron (Foto)

Olta Gixharit është një nga aktoret më të përfolura dhe më të suksesshme shqiptare.

Biondina që shquhet për linjat trupore, gjithnjë është pjesë e mediave rozë, shkruan Indeksonline.


Ajo së fundmi në llogarinë e saj Instagram ka postuar një fotografi, pavarësisht se duket e merzitur, ajo po shkëlqen. Ndërsa ka shkruar:
“Unë nuk fle, por vetëm ëndërroj”

Temat: