21:49 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Operacionet dhe fotoshopi e bëjnë të duket seksi Besa Kokëdhimën

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe me zërin më unik shqiptar.

Bëhet fjalë për këngëtaren, Besa Kokëdhima e cila shpesh komentohet edhe për ndërhyrjet kirurgjike që ka bërë.


Artistja së fundmi ka realizuar një fotosesion, ku shfaqet përvëluese në veshje eksplicite, e sigurisht falë fotoshopit dhe operacioneve ajo arrin edhe të duket më seksi se ç’është./Indeksonline/