21:30 / E Hënë, 16 Prill 2018

Oriola, shqiptarja me gjoksin mA� tA�rheqA�s (Foto)

Oriola Marashi A�shtA� ndA�r femrat mA� provokuese shqiptare.

Ajo shquhet pA�r bukurinA� dhe linjat perfekte trupore, shkruan Indeksonline.

SA� fundi ajo ka publikuar disa fotografi, ku shihet tA� jetA� grimuar nga grimerja e njohur kosovare, Sellma, e cila ia ka vA�nA� nA� pah bukurinA�. Gjoksi i hapur vetA�m sa ia ka shtuar hijeshinA� asaj./Indeksonline/