11:58 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Oriola “tranohet” në Dubai, shfaqet e zhveshur dhe me porosi për të ëmën

Oriola Marashi si pak kush di që të bëjë shumë përshtypje me pamjen e saj.

Së fundi, ajo po kalon pushimet në Dubai prej ku po shfaqet shumë përvëluese, transmeton Indeksonline.

Me veshje të tejdukshme, bikini dhe me format seksi Oriola “çmend” Dubain, por edhe me veprimet.

Ajo është parë teksa po bënte sporte ujore, prej ku ka edhe një porosi për të ëmën e saj.

“Mami mos u mërzit ti e din që jam cuni jot i vogël,  çka din këta” ka shkruar Oriola./Indeksonline/