22:29 / E Enjte, 01 Mars 2018

Orlando Bloom dhe Katy Perry rikthehen në krahët e njëri-tjetrit (Foto)

Dyshja hollivudiane janë rikthyer sërish në krah të njëri-tjetrit.

Katy Perry dhe Orlando Bloom në një formë apo tjetrën kanë konfirmuar se janë lidhur.

Çifti është fotografuar në një udhëtim romantik në kryeqytetin e Republikës Çeke, Pragë, shkruan Telegrafi.

Këngëtarja është para teksa shëtiste me aktorin, në mes të thashethemeve se kanë ringjallur marrëdhënien e tyre.

Dyshja e famshme u nda pas një viti romantik marsin e kaluar shkaku i disa problemeve private.

Theksojmë se 33-vjeçare dhe aktori 41-vjeçar janë parë muaj më parë edhe në plazhet fantastike të Maldives.

 Ndryshe, Katy ka paralajmëruar këngë të reja ndërsa Bloom do ta shohim në projekte të reja filmike.