07:48 / E Premte, 09 Dhjetor 2022 / Andronika

Kurti e Konjufca marrin pjesë në dëgjimin publik për Projektligjin për Liritë Fetare

Kryeministri i Republikës së Kosovës Albin Kurti dhe Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, sot do të marrin pjesë në dëgjimin publik për Projektligjin për liritë fetare.

Dëgjimi publik rreth këtij projektligji pritet të fillojë nga ora 9:00.

I njëjti do të mbahet në ndërtesën e qeverisë.