11:04 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Pa fije turpi e rrah nënën dhe babain, e arreston Policia e Kosovës

Raportohet se dje në Prizren, rreth orës 17:00, është arrestuar një person pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij.

Nëna dhe babi i këtij personi u dërguan në ambulancë për tretman mjekësor.

Derisa me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Indeksonline/

fotoilustrim

 

Temat: