14:30 / E Shtunë, 10 Nëntor 2018 / indeksADMonline

“Pajtesa” paraqitet në publik me të fejuarin, ec dorë për dore në sheshin e Prishtinës

Aktorja më e pëlqyera në “Çka ka Shpija” padyshim se është Pajtesa, e cila në serial luan rolin e bashkëshortes së Hamdiut.

Mirëpo, me kënd në realitet është Fiona Gllavica.

“Indeksonline” ka shkrepur disa foto ku shihej ajo dhe i fejuari në sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë.

Më poshtë, disa pamje: