22:29 / E Premte, 18 Maj 2018 / indeksADMonline

Republika e “Çka ka shpija” bëhet bionde, duket edhe më seksi (Foto)

E njohur në rolin e Republikës nga seriali “Çka ka shpija”, aktorja Teuta Krasniqi ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Këtë e shohim përmes postimeve të saj në rrjetet sociale, prej ku vërejmë se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke u bërë komplet bionde.

Teuta në këto imazhe duket provokuese dhe seksi kurse tashmë ky ndryshim ia kishte shtuar edhe më tepër nurin e bukurinë./Indeksonline/