23:15 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

‘Republika’ në të zeza e taka të larta, duket kaq ‘përvëluese’

Teuta Krasniqi tashmë është emër i njohur për publikun shqiptar, veçmas për adhuruesit e serialeve vendore.

Bukuroshja që njihet për rolin e saj ‘Republika’ në serialin komik ‘Çka ka shpija’, shpesh komentohet për bukurinë e saj.


Tashmë një biondinë joshëse, ajo vjen përmes ekranit televiziv në sezonin e ri që ka nisur seriali.


Unike në mënyrën e paraqitjes së saj, por edhe atraktive, veçmas në episodin e fundit, ku aktorja shfaqet në të zeza dhe një palë take të larta. Teuta tashmë ka fituar edhe zemrat e audiencës./Indeksonline/