21:30 / E Enjte, 30 Gusht 2018 / indeksADMonline

Dy bukuroshet paralajmërojnë sezonin e ri të ‘Çka ka Shpija’

Shumë shpejtë do të rinis seriali televiz ‘Çka ka Shpija’, një nga projektet vendore televizive më të pëlqyera dhe më të shikuara nga audienca.

Laramia e personazheve, batutat, ironizmi me realizitetin dhe të papritura të shumta, janë ato që karakterizojnë këtë serial.

Është pikërisht aktorja Teuta Krasniqi e njohur si ‘Republika’ ajo që përmes disa imazheve ka paralajmëruar fillimin e sezonit të ri të serialit.

Bukuroshja shfaq pjesë nga xhirimet e episodit më të ri ku shihet me kastën e aktorëve të tjerë. Ndërsa si gjithmonë fokusi bie mbi ëmbëlsinë e saj dhe të ‘Pajtesës’ dhe stilin unik të tyre./Indeksonline/