10:10 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Pak para dasmës, kështu duken çifti i njohur (Foto)

Bëhet fjalë për modelen e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj dhe hokeistin çek Jakub Kindl.

Ata para pak kohësh e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë kurse shumë shpejt pritet që të organizojnë një dasëm të madhe.

Përgatitjet vetëm se kanë filluar kurse dasma do të realizohet gjatë stinës së verës.

Në imazhet e fundit të publikuara nga cifti ata i shohim shumë të bukur dhe të kënaqur së bashku./Indeksonline/