09:37 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Pamje nga pistat ku po dyshohet të jenë policët e zhdukur nga dje (Foto)

Njësitet e Policisë së Kosovës dhe FSK-së janë në kërkim të dy policëve që mbrëmë ranë në një humnerë teksa po lëviznin në magjistralen Kaçanik-Hani i Elezit.

Indeksonline iu sjellë nga vendi i ngjarjes pamje nga pistat ku po dyshohet të jenë zyrtarët policorë.

Policët e përfshirë në këtë aksident janë Malsor Dashi dhe Armend Trena./Indeksonline/