21:51 / E Mërkurë, 23 Tetor 2019 / indeksADMonline

Pamje të reja nga momenti kur grushtohet gjyqtari Meriton Berisha

Ndeshja në mes të Gjilanit dhe Llapit ka përfunduar me një sulm ndaj gjyqtarit Meriton Berisha.

Gjyqtari i lënduar është transferuar në spital ku ka marrë ndihmën e parë, derisa të dyshuarit janë arrestuar nga policia.

Kanë dalë edhe pamjet kur gjyqtari sulmohet nga dy persona.